Ofertę naszej firmy cechuje różnorodność - form, kolorów, tekstur. Wszystko to służy upiększaniu przestrzeni, w których spędzamy wiele czasu, które darzymy sentymentem, które chcemy uczynić piękniejszymi. Dekoracje w postaci np. suszonych kwiatów, artykułów z brzozy, mchu, kory umożliwiają codzienny kontakt z przyrodą, zaś wespół z innymi, nawet sztucznymi ozdobami, podnoszą walory estetyczne wnętrza, w którym się znajdują. W szerokiej gamie asortymentu posiadamy zarówno artykuły gotowe do wykorzystania (repens, protea, kuva, matsumata, lotos i wiele innych) , jak i te, z których wprawna ręka projektanta uczynić może prawdziwe dzieła sztuki (plastry owoców, szyszki, palm cup, shola, salignum, platyspernum itd.).

artykuły dekoracyjne

Niewielkie, choć wyszukane drobiazgi często uwydatniają ukryte treści kwiatów i bukietów. Interesująco prezentują się włączane do kompozycji muszle, pióra, wstążki, papiery a także drobne ozdóbki, jak motylki, ptaszki czy ozdobne klamerki. Canea, dzięki zmieniającej się ofercie, pragnie zaspokajać potrzeby klientów związane z odkrywaniem nowych towarów, nowych materiałów oraz nowych sposobów wykorzystania znanych materiałów.

sztuczne rośliny

Nasza firma ma mocno ugruntowaną pozycję na rynku sztucznych roślin i dodatków florystycznych dzięki wysokiej jakości artykułów oraz bogatej gamie kolorystycznej. W swej ofercie posiadamy zarówno popularne kwiaty ogrodowe, polne i łąkowe jak również egzotyczne piankowce, które swą niecodziennością czynią ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Oprócz kwiatów importujemy też sztuczne liście, girlandy liści, kule bukszpanowe, kostki trawy, wianki iglaste oraz choinki.

ozdoby sezonowe

Odwieczny rytm przyrody określa życie ludzkie. Zmieniające się pory roku mają również odzwierciedlenie w naszej ofercie. Na wiosnę proponujemy bogactwo kwiatów wiosennych, ptaszków i motyli, oraz ofertę artykułów na śluby i komunie, jak np. kryształki, girlandy kwiatów i serc, organzę, wiatraczki, i in. Dodatkowo na Wielkanoc oferujemy duży wybór pisanek, kurcząt, baranków, zajączków i in. Latem zachęcamy do muszelek, kolorowych kamyczków, sztucznych owoców i warzyw. Na jesień można wybrać dynie, słoneczniki, ozdoby z mchu oraz wiklinowe krzyże z myślą o Wszystkich Świętych. Najbardziej obfita jest oferta bożonarodzeniowa, która zawiera zawieszki, girlandy, wianki, figurki. Artykuły na tę porę roku są pokryte brokatem, szronem, śniegiem, dodając naturalności sztucznym ozdobom. Następnie ofertę na Walentynki wzbogacają serduszka w licznych wielkościach, kolorach oraz z różnych materiałów. Co sezon pojawiając się nowe wzory, odpowiadające najnowszym trendom i potrzebom klientów.