Firma CANEA powstała w 1996 r. Początkowo zajmowaliśmy się kupnem i sprzedażą suszu egzotycznego na rynku krajowym. Bardzo szybko rozpoczęliśmy bezpośredni import. Obecnie można zaryzykować stwierdzenie, że posiadamy największą ofertę suszonych roślin w kraju. Można u nas znaleźć wszystko, co jest dostępne na świecie w "przemyśle suszowym" od francuskiej lawendy, norweskich mchów przez afrykańskie owoce, wietnamski anyż po australijskie banksje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o takie artykuły dekoracyjne jak koszyki, naczynia ceramiczne i kwiaty papierowe, które w naturalny sposób komponują się z suszonymi roślinami. W miarę upływu czasu wzmacnialiśmy także naszą pozycję na rynku sztucznych roślin i wszelakich dodatków florystycznych. Obecnie sprowadzamy towar niemal z całego świata: Ameryki Południowej, Europy, najdalszych zakątków Afryki, Australii i Chin. Mając na stanie ponad 27000 artykułów, 6000m2 powierzchni magazynowej oraz punkty sprzedaży w kraju, w Czechach i na Słowacji, staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Cele działalności firmy

Naszym podstawowym celem jest rozwój naszej firmy, poprzez tworzenie nowych rynków zbytu oraz wprowadzanie na nie nowych, wysokiej jakości produktów oraz stworzenie korzystnych warunków dla naszych pracowników. Zadowolenie klienta jest zaś miernikiem, służącym realizacji tego celu.

Nasza misja

Dążeniem naszym jest zaspokajanie zapotrzebowania osób z branży florystycznej i dekoratorskiej w kraju i zagranicą na wyroby gotowe i materiały służące do tworzenia bukietów, kompozycji i aranżacji. Z nami każdy ma szansę stać się projektantem przestrzeni, w której mieszka. Nasz asortyment umożliwi wykreowanie niezapomnianych chwil zarówno w czasie świąt i uroczystości, jak np. ślubu, ale także na co dzień.

Nasze wartości

Najważniejszą wartością jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego nasze działania są zarządzane i podejmowane etycznie, w sposób przejrzysty, a także w interesie wszystkich zainteresowanych stron. Istotne jest dla nas, by każdy czuł się u nas dobrze, został obsłużony z życzliwością i należną starannością oraz miał do nas zaufanie.

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031