Zmieniające się pory roku mają odzwierciedlenie w naszej ofercie. Na wiosnę proponujemy bogactwo kwiatów wiosennych, ptaszków i motyli, oraz artykuły na śluby i komunie, jak np. kryształki, girlandy kwiatów, organzę i in. Na Wielkanoc katalog produktów uzupełniają pisanki, kurczęta, baranki, zajączki i in. Latem zachęcamy do muszelek, kolorowych kamyczków, sztucznych owoców i warzyw. Na jesień można wybrać dynie, słoneczniki, ozdoby z mchu oraz wiklinowe krzyże z myślą o Wszystkich Świętych. Najokazalej prezentuje się oferta bożonarodzeniowa, zasobna w zawieszki, girlandy, wianki, figurki. Liczne artykuły na tę porę roku pokrywa brokat, szron, śnieg, pozorując sztuczne ozdoby na naturalne. Na Walentynki sprowadzamy mnóstwo serc w różnych wielkościach, kolorach oraz z wielu materiałów. Co sezon pojawiają się nowe wzory, odpowiadające najnowszym trendom i potrzebom klientów.

suszone rośliny

Ofertę naszej firmy cechuje różnorodność - form, kolorów, tekstur. Wszystko to służy upiększaniu przestrzeni, w których spędzamy wiele czasu, które darzymy sentymentem, które chcemy uczynić piękniejszymi. Dekoracje w postaci np. suszonych kwiatów, artykułów z brzozy, mchu, kory umożliwiają codzienny kontakt z przyrodą, zaś wespół z innymi ozdobami, podnoszą walory estetyczne wnętrza, w którym się znajdują. W szerokiej gamie asortymentu posiadamy zarówno artykuły gotowe do wykorzystania (repens, protea, kuva, matsumata, lotos i wiele innych) , jak i te, z których wprawna ręka projektanta uczynić może prawdziwe dzieła sztuki (plastry owoców, szyszki, palm cup, shola, salignum, platyspernum itd.).

sztuczne rośliny

Nasza firma ma mocno ugruntowaną pozycję na rynku sztucznych roślin i dodatków florystycznych dzięki wysokiej jakości artykułów oraz bogatej gamie kolorystycznej. W swej ofercie posiadamy zarówno popularne kwiaty ogrodowe, polne i łąkowe jak również egzotyczne piankowce, które swą niecodziennością czynią ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Oprócz kwiatów importujemy też sztuczne liście, girlandy liści, kule bukszpanowe, kostki trawy, wianki iglaste oraz choinki.

artykuły dekoracyjne

Niewielkie, choć wyszukane drobiazgi często uwydatniają ukryte treści kwiatów i bukietów. Interesująco prezentują się włączane do kompozycji muszle, pióra, wstążki, papiery a także drobne ozdóbki, jak motylki, ptaszki czy ozdobne klamerki. Dzięki zmieniającej się ofercie, pragniemy zaspokajać potrzeby klientów związane z odkrywaniem nowych towarów, nowych materiałów oraz nowych sposobów wykorzystania znanych materiałów.